Pomoc dla strażaka Mateusza

Dodał sk. Kategoria Aktualności i wydarzenia

DRODZY RODZICE, NAUCZYCIELE
Wśród osób, które dbają o bezpieczeństwo uczniów i pracowników naszej szkoły są również strażacy. Zawsze możemy liczyć na ich pomoc, nigdy nie odmawiają, gdy prosimy ich o wsparcie nas w działaniach na rzecz bezpieczeństwa i profilaktyki. Przeprowadzają oni u nas próbne alarmy, prowadzą zajęcia z uczniami, goszczą nas w remizie strażackiej. Teraz jeden ze strażaków potrzebuje naszej pomocy.
Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie w trudnej sytuacji jednego ze strażaków z JRG nr 9 we Wrocławiu, który w czasie prowadzenia działań ratowniczych uległ wypadkowi. Doznał on ciężkich obrażeń wewnętrznych, obrażeń kończyn dolnych i górnych, kręgosłupa, klatki piersiowej. Przeszedł wielogodzinne operacje, a czekają go jeszcze kolejne.
Pana Mateusza czeka trudna i długa walka o powrót do zdrowia. Długie leczenie i wielomiesięczna rehabilitacja będzie bardzo kosztowna, dlatego każde wsparcie finansowe w tym trudnym okresie będzie nieocenione. Żona nie udźwignie sama kosztów tak drogiej i długotrwałej rehabilitacji. Nadmieniamy, że w/w strażak brał wielokrotnie udział w akcjach ratowniczych na terenie naszej gminy. W poczuciu solidarności, w przekonaniu, że każda, nawet najdrobniejsza darowizna czy 1% podatku za dany rok będzie niezwykle ważny, pragniemy włączyć się w akcję pomocy na rzecz p. Mateusza Maluszkiewicza.

logo dolfroz
Szanowni Państwo,
Każdy, kto chce pomóc Mateuszowi, może wpłacić dowolną kwotę na konto fundacji:
Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
Bank PKO S.A. I Oddział Wrocław
Nr konta: 45 1240 1994 1111 0000 2495 6839
Z dopiskiem: darowizna na cele ochrony zdrowia – „MATSTRAŻAK”
Można również przekazać 1% podatku za dany rok. Wystarczy w zeznaniu podatkowym w rubryce dotyczącej organizacji pożytku publicznego podać:
KRS: 0000050135, a w rubryce „cel szczegółowy” wpisać: MATSTRAŻAK

Organ prowadzący

Gmina Siechnice
z siedzibą
w Urzędzie Miejskim

ul. Jana Pawła II
55-011 Siechnice

Organ nadzorujący

Dolnośląskie
Kuratorium Oświaty

Pl. Powstańców
Warszawy 1
50-153 Wrocław
Kontakt

Kontakt

55 - 010 Święta Katarzyna
ul. Główna 94
tel./fax: 71 311 63 78
Biuletyn Informacji Publicznej
Menu