Rodzinny Mityng Lekkoatletyczny w ramach obchodów Dni Siechnic

Dodał admin. Kategoria Aktualności i wydarzenia

Akademia Ruch dla zdrowia oraz Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław zapraszają na Rodzinny mityng lekkoatletyczny. Zawody pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Burmistrza Siechnic odbędą się w ramach obchodów Dni Siechnic 17.06.2017 r. na stadionie lekkoatletycznym w Siechnicach w godzinach 9:00 – 13:00.

Podczas mityngu rodziny będą rywalizowały ze sobą w 3 konkurencjach lekkoatletycznych:

  • bieg na 60 m,
  • skok w dal,
  • bieg na 600 m dla dziecka oraz 1000 m dla rodzica.

Skład rodziny to jeden rodzic i dziecko. W każdej konkurencji udział musi wziąć zarówno rodzic jak i dziecko (z przedziału wiekowego 7-15 lat). Zawody podzielone będą na kategorie wiekowe według wieku dzieci.

Dokładny regulamin i zapisy na stronie www.ruchdlazdrowia.pl. Dla pierwszych trzech miejsc przewidziane są dyplomy, puchary oraz atrakcyjne nagrody.
Na dzieci i rodziców czeka również wiele atrakcji. Główną z nich będzie pokazowy bieg na dystansie 200 m, w którym udział wezmą medalistki mistrzostw Polski i Europy na dystansie 400 m. Dodatkowymi atrakcjami będą warsztaty taneczne dla dzieci oraz promocja The World Games Wrocław 2017. Dzieci będą również mogły wziąć udział w warsztatach, podczas których będą się uczyły rzutu oszczepem, pchnięcia kulą czy rzutu dyskiem.

Serdecznie zapraszamy do zapisów.

mityng

Organ prowadzący

Gmina Siechnice
z siedzibą
w Urzędzie Miejskim

ul. Jana Pawła II
55-011 Siechnice

Organ nadzorujący

Dolnośląskie
Kuratorium Oświaty

Pl. Powstańców
Warszawy 1
50-153 Wrocław
Kontakt

Kontakt

55 - 010 Święta Katarzyna
ul. Główna 94
tel./fax: 71 311 63 78
Biuletyn Informacji Publicznej
Menu