Koncert Kolęd i Pastorałek

Dodał Małgorzata Mikieko. Kategoria Aktualności i wydarzenia


W dniu 22 grudnia w naszej szkole odbył się koncert kolęd i pastorałek, podczas którego najzdolniejsi uczniowie otrzymali stypendium z rąk Pani Dyrektor Jolanty Przybytniowskiej.

Koncert Kolęd i Pastorałek w naszej szkole jest wieloletnią tradycją. Jest to wydarzenie o charakterze kulturalnym. Okres Świąt Bożego Narodzenia skłania do refleksji i zatrzymania się nad wartościami, jakie on ze sobą niesie. Także w naszej szkole koncert świąteczny wprowadził nas w cudowny nastrój i zachęcił do rodzinnego przeżywania świątecznego czasu. W okresie Bożego Narodzenia, a szczególnie w wieczór wigilijny, kolędy radują serca wszystkich, pogłębiają więź rodzinną i narodową, pozwalają jednocześnie zanurzyć się w atmosferze świąt, ich łagodności, ciepła i optymizmu, który, mamy nadzieję, będzie nam towarzyszył przez cały rok. Tegoroczny koncert był oparty na wykonaniu przez wszystkich uczestników kolęd najstarszych, czyli tradycyjnych, co zaowocowało wspólnym kolędowaniem wraz ze zgromadzoną społecznością.

 Krzysztof Jędrzejczyk

20171222_102324

Organ prowadzący

Gmina Siechnice
z siedzibą
w Urzędzie Miejskim

ul. Jana Pawła II
55-011 Siechnice

Organ nadzorujący

Dolnośląskie
Kuratorium Oświaty

Pl. Powstańców
Warszawy 1
50-153 Wrocław
Kontakt

Kontakt

55 - 010 Święta Katarzyna
ul. Główna 94
tel./fax: 71 311 63 78
Biuletyn Informacji Publicznej
Menu