DZIEŃ OTWARTY

Dodał Małgorzata Mikieko. Kategoria Aktualności i wydarzenia


W dniu 24.03.2018r. w naszej szkole zorganizowano Dzień Otwarty. Miał on na celu prezentację dorobku szkoły, jak również przybliżenie naszej placówki potencjalnym uczniom i ich rodzicom.

W programie dnia były zajęcia przygotowane przez nauczycieli tj.:  gry edukacyjne, zadania i łamigłówki matematyczne, zajęcia w pracowni komputerowej i językowej, zajęcia plastyczne, gry i zabawy świetlicowe, prezentacja pracowni przyrodniczej i historycznej oraz inne. Dzieci i rodzice mogli sprawdzić swoje umiejętności w mini rozgrywkach tenisa stołowego. Chętni, pod okiem Strażaków i nauczycieli,  zapoznawali się z zasadami udzielania pierwszej pomocy.

Nasi goście mieli również okazję porozmawiać z pedagogiem, psychologiem, logopedą i terapeutą.

Dzięki współpracy wielu nauczycieli nasza szkoła rzetelnie zaprezentowała swoje atuty. Dzień Otwarty Szkoły był okazją do spotkania się z nauczycielami uczącymi poszczególnych przedmiotów oraz pokazania gościom panującego w szkole klimatu życzliwości, otwartości i akceptacji.

Mamy nadzieję, iż nasi Goście miło spędzili czas, i że spotkamy się w nowym roku szkolnym :)

organizator:  Małgorzata Osińska

Organ prowadzący

Gmina Siechnice
z siedzibą
w Urzędzie Miejskim

ul. Jana Pawła II
55-011 Siechnice

Organ nadzorujący

Dolnośląskie
Kuratorium Oświaty

Pl. Powstańców
Warszawy 1
50-153 Wrocław
Kontakt

Kontakt

55 - 010 Święta Katarzyna
ul. Główna 94
tel./fax: 71 311 63 78
Biuletyn Informacji Publicznej
Menu