Lekcja z Mistrzem Karate

Dodał Małgorzata Mikieko. Kategoria Wydarzyło się (Strefa ucznia)

Dnia 21.05.2017 r. w ramach programu edukacyjnego „Sprawny Dolnoślązaczek” naszą szkołę odwiedzili wybitni sportowcy – aktualna Mistrzyni Polski w karate Magdalena Nowakowska oraz Kamil Rosiński zawodnik Mistrzostw Europy i Świata w karate z wrocławskiego klubu karate „Budokan”. Mistrzowie opowiedzieli naszym uczniom o życiu sportowca, zaletach uprawiania aktywności fizycznej, jak wygląda start w zawodach najwyższej rangi – Mistrzostwach Świata, przeprowadzili lekcję pokazową dla uczniów klas I. Na koniec uczniowie mieli okazję osobiście zadać pytania czy wziąć autograf.

Organ prowadzący

Gmina Siechnice
z siedzibą
w Urzędzie Miejskim

ul. Jana Pawła II
55-011 Siechnice

Organ nadzorujący

Dolnośląskie
Kuratorium Oświaty

Pl. Powstańców
Warszawy 1
50-153 Wrocław
Kontakt

Kontakt

55 - 010 Święta Katarzyna
ul. Główna 94
tel./fax: 71 311 63 78
Biuletyn Informacji Publicznej
Menu