Jasełka w naszej szkole

Dodał sk. Kategoria Aktualności i wydarzenia

 W dniu 21 grudnia 2018 odbyły się Jasełka przygotowane przez uczniów naszej szkoły.
Jasełka i wspólny śpiew kolęd i pastorałek jest naszą wieloletnią tradycją. Jest to wydarzenie o charakterze kulturalnym. Okres Świąt Bożego Narodzenia skłania do refleksji nad wartościami, jakie on ze sobą niesie. Także w naszej szkole Jasełka wprowadziły nas w cudowny nastrój i zachęciły do rodzinnego przeżywania świątecznego czasu. W okresie Bożego Narodzenia, a szczególnie w wieczór wigilijny, wspólny śpiew kolęd raduje serca wszystkich, pozwalając jednocześnie zanurzyć się w atmosferze Świąt, ich łagodności, cieple i optymizmie, który, mamy nadzieję, będzie nam towarzyszył przez cały rok.

Na zakończenie Pani Dyrektor Jolanta Przybytniowska wręczyła stypendia i nagrody najbardziej uzdolnionym uczniom.

Krzysztof Jędrzejczyk

Organ prowadzący

Gmina Siechnice
z siedzibą
w Urzędzie Miejskim

ul. Jana Pawła II
55-011 Siechnice

Organ nadzorujący

Dolnośląskie
Kuratorium Oświaty

Pl. Powstańców
Warszawy 1
50-153 Wrocław
Kontakt

Kontakt

55 - 010 Święta Katarzyna
ul. Główna 94
tel./fax: 71 311 63 78
Biuletyn Informacji Publicznej
Menu