Targi Edukacyjne w naszej szkole

Dodał sk. Kategoria Aktualności i wydarzenia

W dniu 26.03.2019r. odbyły się w naszej szkole Targi Edukacyjne. Przedstawiciele szkół ponadpodstawowych zaprezentowali uczniom klas ósmych i siódmych  swoje oferty edukacyjne. Przygotowali szczegółowe informacje na temat bazy szkół, kierunków kształcenia oraz możliwości dalszej ścieżki kształcenia. Oprócz nauczycieli przy każdym stanowisku znajdowali się również licealiści, którzy odpowiadali na pytania młodszych kolegów, chętnie dzielili się swoimi spostrzeżeniami i radami. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia przygotowanych prezentacji, wysłuchania relacji starszych kolegów oraz prowadzenia  rozmów indywidualnych przy stoiskach szkół.
Gościliśmy przedstawicieli następujących szkół:
•    Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych we Wrocławiu
•    Regionalny Ośrodek Edukacji  we Wrocławiu
•    Zespół Szkół Zawodowych nr 5 we Wrocławiu
•    Zespół Szkół Logistycznych we Wrocławiu
•    Liceum Ogólnokształcących nr XII we Wrocławiu
Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów, została przygotowana przez szkolnego doradcę zawodowego Annę Chmurę i poszerzyła zakres działań w ramach doradztwa zawodowego.

Organ prowadzący

Gmina Siechnice
z siedzibą
w Urzędzie Miejskim

ul. Jana Pawła II
55-011 Siechnice

Organ nadzorujący

Dolnośląskie
Kuratorium Oświaty

Pl. Powstańców
Warszawy 1
50-153 Wrocław
Kontakt

Kontakt

55 - 010 Święta Katarzyna
ul. Główna 94
tel./fax: 71 311 63 78
Biuletyn Informacji Publicznej
Menu
Menu