Święto Patrona

Dodał sk. Kategoria Aktualności i wydarzenia

27 maja po raz dwudziesty obchodziliśmy w naszej szkole Święto Patrona. Jak zawsze był to uroczysty dzień, w tym roku z tej okazji odbyła się Gala Talentów.  Uczniowie klas I- VIII zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie, taneczne, akrobatyczne i wokalne. W specjalnie przygotowanej galerii mogliśmy podziwiać prace malarskie naszych uczniów. W świętowaniu brali również udział uczniowie z oddziałów przygotowawczych z Ukrainy, którzy również prezentowali swoje umiejętności  artystyczne i  ciekawe prace plastyczne. Na zakończenie każdego pokazu odbyło się losowanie poprawnie rozwiązanych krzyżówek na temat życia i działalności błogosławionego  kardynała  Stefana Wyszyńskiego  oraz związanych z tą tematyką wykreślanek. Łącznie dziesięcioro uczniów wygrało kartę podarunkową  do Empiku . Na pewno dla wszystkich był czas pełen  pozytywnych wrażeń.

M.Ptak

Organ prowadzący

Gmina Siechnice
z siedzibą
w Urzędzie Miejskim

ul. Jana Pawła II
55-011 Siechnice

Organ nadzorujący

Dolnośląskie
Kuratorium Oświaty

Pl. Powstańców
Warszawy 1
50-153 Wrocław
Kontakt

Kontakt

55 - 010 Święta Katarzyna
ul. Główna 94
tel./fax: 71 311 63 78
Biuletyn Informacji Publicznej
Menu
Menu