Rok szkolny 2007-2008

Sukcesy uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Świętej Katarzynie w roku szkolnym 2007 / 2008

Osiągnięcia sportowe

Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym Akademickiego Związku Sportowego
Paulina Rydz, II miejsce
Anja Borkowska, II miejsce

Opiekun: Władysław Bilski

Mistrzostwa Gminy Święta Katarzyna Szkół Podstawowych w tenisie stołowym
Paulina Rydz, I miejsce
Anja Borkowska, I miejsce
Maciej Kwiatkowski, I miejsce

Opiekun: Władysław Bilski

Awans do strefy międzypowiatowej Szkół Podstawowych w tenisie stołowym
Anna Besz
Michał Besz

Opiekun: Władysław Bilski

Mistrzostwa powiatu wrocławskiego Szkół Podstawowych w tenisie stołowym
Maciej Osiecki, II miejsce

Opiekun: Władysław Bilski

Gminny Turniej Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt
Paulina Rydz, Anja Borkowska, Paulina Kowalczyk, Magdalena Przepiórka, Kinga Grzeszczuk, Anna Lewińska, Katarzyna Kołodziej, Aleksandra Lipska, Katarzyna Krychowska, Aleksandra Kępa, I miejsce drużynowo

Opiekun: Tadeusz Kinzel

Gminny Turniej Mini Piłki Koszykowej Dziewcząt
Szkoła Podstawowa w Świętej Katarzynie, I miejsce drużynowo

Opiekun: Tadeusz Kinzel

Gminny Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców klas VI
Szkoła Podstawowa w Świętej Katarzynie, I miejsce drużynowo

Opiekun: Tadeusz Kinzel

Gminny Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt klas VI
Paulina Rydz, Anja Borkowska, Paulina Kowalczyk, Magdalena Przepiórka, Kinga Grzeszczuk, Anna Lewińska, Katarzyna Kołodziej, Aleksandra Lipska, Katarzyna Krychowska, Aleksandra Kępa, I miejsce drużynowo klas VI

Opiekun: Tadeusz Kinzel

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej
Aleksandra Lipska , Sebastian Przybylak, Tomasz Pasierbski, Piotr Minkiewicz, I miejsce drużynowo
Aleksandra Lipska, I miejsce

Opiekun: Tadeusz Kinzel

Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców
Szkoła Podstawowa w Świętej Katarzynie, III miejsce drużynowo

Opiekun: Tadeusz Kinzel

Osiągnięcia artystyczne

Gminny Konkurs Recytacji Poezji Patriotycznej i Religijnej kat. poezja śpiewana
Klaudia Grzeszczyk, III miejsce

Opiekun: Ewelina Weps-Duffy

Gminny Konkurs na Witraż Bożonarodzeniowy
Magdalena Cielecka, II miejsce

Opiekun: Małgorzata Broczkowska

Gminny Konkurs Recytacji Poezji Patriotycznej i Religijnej
Sebastian Przybylak, I miejsce
Aleksandra Lipska, II miejsce

Opiekun: Małgorzata Ptak

Gminny Konkurs Recytacji Poezji księdza Jana Twardowskiego
Sebastian Przybylak, II miejsce
Aleksandra Lipska, III miejsce
Sebastian Przybylak, I miejsce
Aleksandra Lipska, II miejsce

Opiekun: Małgorzata Ptak

Szkolny Konkurs Recytatorskim
Sebastian Przybylak, I miejsce
Aleksandra Fortunko, II miejsce ex eqequo
Aleksandra Kępa, II miejsce ex eqequo
Aleksandra Lipska, III miejsce

Opiekun: Małgorzata Ptak, Tomasz Wilczak

Gminny Konkurs Recytatorskim
Aleksandra Fortunko, I miejsce
Sebastian Przybylak, II miejsce
Aleksandra Lipska, III miejsce

Opiekun: Tomasz Wilczak, Małgorzata Ptak

Szkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej
Katarzyna Krawczyk, I miejsce
Aleksandra Siarkowska, I miejsce
Natalia Osiecka, I miejsce
Paula Sikora, III miejsce
Justyna Kowal, II miejsce
Wiktoria Żochowska, II miejsce
Karolina Szałęga, II miejsce
Joanna Pasek, III miejsce
Magdalena Ner, III miejsce

Opiekun: Ewelina Weps-Duffy

Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej
Aleksandra Siarkowska, I miejsce
Katarzyna Krawczyk, II miejsce
Natalia Osiecka, III miejsce

Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej

Opiekun: Ewelina Weps-Duffy

Powiatowy Konkurs Recytatorski
Aleksandra Fortunko, II miejsce ex equo

Opiekun: Tomasz Wilczak

Osiągnięcia naukowe i językowe

Gminnym Konkursie Języka Angielskiego
Aleksandra Lipska, II miejsce

Opiekun: Joanna Kaczara

Konkurs Języka Angielskiego dla szkół licealnych „Złoty Kłos” organizowany przez Instytut Anglistyki Uniwersytetu Wrocławskiego
Magdalena Przepiórka, Finalistka
Aleksandra Lipska, Finalistka

Opiekun: Joanna Kaczara

Konkurs Języka Niemieckiego, „ Der die das Kenner”
Magdalena Przepiórka, I miejsce
Aleksandra Lipska, II miejsce
Aleksandra Kępa, III miejsce

Opiekun: Joanna Szczepanek

Konkurs Języka Niemieckiego, „Der deutsche Ortomeister”
Michał Sikora, I miejsce
Tomasz Blicharski, II miejsce
Aleksandra Jasińska, III miejsce

Opiekun: Joanna Szczepanek

Ogólnopolski Konkurs Alfik Humanistyczny 2007
Tomasz Bańkowski, Bardzo dobry wynik (trzecia lokata)
Barbara Martusewicz, Bardzo dobry wynik (trzecia lokata)

Opiekun: Beata Skotnicka

Organ prowadzący

Gmina Siechnice
z siedzibą
w Urzędzie Miejskim

ul. Jana Pawła II
55-011 Siechnice

Organ nadzorujący

Dolnośląskie
Kuratorium Oświaty

Pl. Powstańców
Warszawy 1
50-153 Wrocław
Kontakt

Kontakt

55 - 010 Święta Katarzyna
ul. Główna 94
tel./fax: 71 311 63 78
Biuletyn Informacji Publicznej
Menu
Menu