Rok szkolny 2011-2012

Natalia Malicha IV miejsce w II Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym  Tenisa Stołowego „Żaczek”

Natalia Malicha II miejsce w V Turnieju  Tenisa Stołowego Kobiet

Natalia Malicha II miejsce w IV Turnieju  Tenisa Stołowego Kobiet

Natalia Malicha III miejsce w klasyfikacji generalnej kobiet w tenisie stołowym

Natalia Malicha IV miejsce w II Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym  Młodziczek

Natalia Malicha IV miejsce w I Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym  Tenisa Stołowego „Żaczek”

Natalia Malicha I miejsce w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego w Korfantowie

Patrycja Kubiak III miejsce w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego w Korfantowie

Jędrzej Adamowicz I miejsce w Turnieju Judo w Żórawinie

Jędrzej Adamowicz I miejsce w Mikołajkowym Turnieju Judo kategoria wagowa 25kg

Jędrzej Adamowicz III miejsce w I Ślężańskich Mistrzostwach Judo Dzieci Powiatu Wrocławskiego

II miejsce Powiatowe Zawody Piłki Ręcznej Chłopców Klas Starszych. Drużyna w składzie: Piotr Nawrocki, Maciej Wojciechowski, Szymon Leśniewski, Wojciech Cielecki, Damian Grzeszczuk, Jacek Tylka, Grzegorz Żygadło, Karol Michalczyk, Łukasz Jabłonka, Przemysław Pych

II miejsce: Powiatowe Zawody Mini-Siatkówki Chłopców IV klas. Drużyna w składzie: Karol Michalczyk, Przemysław Pych, Krzysztof Drabik, Adam Huk

V miejsce Powiatowe Zawody Mini-Siatkówki Dziewcząt IV klas. Drużyna w składzie: Klaudia Mozol, Monika Szwabowska, Patrycja Kubiak, Natalia Malicha, Milena Kuriata

I miejsce Gminny Turniej Piłki Ręcznej Chłopców Klas Starszych. Drużyna w składzie: Piotr Nawrocki, Maciej Wojciechowski, Szymon Leśniewski, Wojciech Cielecki, Damian Grzeszczuk, Michał Kędzia, Michał Kościelski, Jacek Tylka, Karol Michalczyk, Łukasz Jabłonka, Przemysław Pych

I miejsce Gminny Turniej Mini-Siatkówki Dziewcząt IV klas. Drużyna w składzie: Klaudia Mozol, Monika Szwabowska, Patrycja Kubiak, Natalia Malicha, Milena Kuriata

II miejsce Gminny Turniej Piłki Koszykowej Klas Starszych. Drużyna w składzie: Piotr Nawrocki, Maciej Wojciechowski, Szymon Leśniewski, Wojciech Cielecki, Damian Grzeszczuk, Michał Kędzia, Michał Kościelski, Jacek Tylka, Karol Michalczyk, Łukasz Jabłonka, Przemysław Pych

II miejsce: Gminny Turniej Mini-Siatkówki Chłopców IV klas. Drużyna w składzie: Kacper Wróbel, Piotr Daniecki, Sebastian Gryczon, Łukasz Warwasiewicz, Michał Dąbrowski, Damian Janiszewski

Jacek Wichot I miejsce w Mikołajkowym Turnieju Judo kat. wag. 28 kg.

Jacek Wichot III miejsce  Turnieju Judo w Żurawinie

Jacek Wichot III miejsce w Mistrzostwach Zabawa z Judo w kat. wag. 25 kg

I miejsce Gminny Turniej Mini Siatkówki Chłopców klas VI

II miejsce Gminny Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt klas VI

I miejsce w Gminnym Turnieju Mini Piłki Siatkowej klas IV dziewczęta

III miejsce w Gminnym Turnieju Mini Piłki Siatkowej klas IV chłopcy

I miejsce w Gminnym Turnieju Mini Piłki Siatkowej klas VI chłopcy

II miejsce w Gminnym Turnieju Mini Piłki Siatkowej klas VI dziewczęta

I miejsce w Gminnym Turnieju Mini Piłki Siatkowej klas V dziewczęta

III miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w  Mini Piłki Ręcznej chłopców

II miejsce w Dolnośląskich Igrzyskach młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt

I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Halowej Klas Starszych

I miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych gminy Siechnice w tenisie stołowym dziewczyn: Natalia Malicha, Patrycja Kubiak, Klaudia Dworak

I miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych gminy Siechnice w tenisie stołowym chłopców: Szymon Leśniewski, Mariusz Centner,, Michał Sternik

I miejsce w Powiatowych Mistrzostwachw Tenisie Stołowym dziewczyn: Natalia Malicha, Patrycja Kubiak, Klaudia Dworak

V miejsce w Powiatowych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym chłopców: Mariusz Centner, Michał Sternik

II miejsce w czworoboju lekkoatletycznym klas 5-6 dziewczyn. Drużyna w składzie: K.Klus, P.Cielecka, N.Żygadło, K.Jankowska, W.Żochowska, M.Ner

III miejsce w czworoboju lekkoatletycznym klas 5-6 chłopców. Drużyna w składzie: M.Szymonik, W.Cielecki, M.Wojciechowski, G.Zygadło, A.Huk. T.Werblicki

I miejsce w Zawodach Gminnym w piłce nożnej klas starszych. Drużyna w składzie: M.Wojciechowski, A.Szymonik, P.Nawrocki, G.Zygadło, M.Kędzia, Ł.Jabłonka, G.Zygadło, J.Tylka, K.Michalczyk

Sukcesy artystyczne

Wiktoria Kosior II miejsce w VI Gminnym Konkursie Plastycznym na Witraż Bożonarodzeniowy

Justyna Frysztak I miejsce w III Szkolnym Konkursie Bożonarodzeniowym w kat. kartka świąteczna

Klaudia Klus II miejsce w III Szkolnym Konkursie Bożonarodzeniowym w kat. kartka świąteczna

Aleksandra Siarkowska III miejsce w III Szkolnym Konkursie Bożonarodzeniowym w kat. kartka świąteczna

Barbara Bednarz II Szkolnym Konkursie Bożonarodzeniowym w kat. stroik świąteczny

Monika Szwabowska I miejsce w III Szkolnym Konkursie Bożonarodzeniowym w kat. przepis na zdrową świąteczną potrawę

Sukcesy naukowe

Karolina Mroczkowska II miejsce Gminnym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii

Katarzyna Jankowska Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego  konkursu „Zdolny Ślązaczek”

Weronika Piechaczyk II lokata (95%poprawnych odpowiedzi) i najlepszy wynik w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym „Alfik”

Sonia Grabowy II lokata (86,67%poprawnych odpowiedzi w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym „Alfik”

Mateusz Bagiński II lokata (86,50%poprawnych odpowiedzi w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym „Alfik”

Michał Witka III lokata  w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym „Alfik”

Joanna Wojciechowicz III lokata  w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym „Alfik

Karolina Mroczkowska III lokata  w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym „Alfik”

Katarzyna Jankowska Finalistka IX Dolnośląskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „zdolny Ślązaczek”,

Michał Sternik I miejsce ex equo w Szkolnym Konkursie Ortograficznym klas IV-VI

Kacper Adamowicz I miejsce ex quo w Szkolnym Konkursie Ortograficznym klas IV-VI, styczeń 2012r.

Mariusz Centner II miejsce ex equo w Szkolnym Konkursie Ortograficznym klas IV-VI, styczeń 2012r.

Weronika Piechaczyk II miejsce ex quo w Szkolnym Konkursie Ortograficznym klas IV-VI, styczeń 2012r.

Grzegorz Zygadło III miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym klas IV-VI, styczeń 2012r.

Jerzy Kubik I miejsce w Szkolnym Konkursie Mitologicznym, marzec 2012r.

Piotr Jankowski II miejsce w Szkolnym Konkursie Mitologicznym, marzec 2012r.

Tomasz Werblicki III miejsce w Szkolnym Konkursie Mitologicznym, marzec 2012r.

Bartłomiej Banaś IV miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z historii – laureat, maj 2012r.

T.Werblicki, P.Jankowski, J.Kubik III miejsce drużynowo w Międzygminnym Konkursie Mitologicznym w Polakowicach, maj 2012r.

Joanna Wojciechowicz I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim w kat.recytacja, marzec 2012r.

Jerzy Kubik II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim w kat.recytacja

Klaudia Lewińska III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim w kat.recytacja, marzec 2012r.

Weronika Piechaczyk  I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim w kat.poezja śpiewana, marzec 2012r.

Aleksandra Siarkowska II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim w kat. poezja śpiewana, marzec 2012r.

Sonia Grabowy III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim w kat. poezja śpiewana, marzec 2012r.

Jerzy Kubik III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w kat.recytacja, marzec 2012

Weronika Piechaczyk  I miejsce w Gminnym  Konkursie Recytatorskim w kat.poezja śpiewana, marzec 2012r.

Weronika Piechaczyk  I miejsce w Konkursie Języka Niemieckiego dla klas IV „Niemiecki mistrz ortografii”

Sonia Grabowy  II miejsce w Konkursie Języka Niemieckiego dla klas IV „Niemiecki mistrz ortografii”

Michał Landzwojczak  III miejsce w Konkursie Języka Niemieckiego dla klas IV „Niemiecki mistrz ortografii”

Paulina Żelezik  IV miejsce w Konkursie Języka Niemieckiego dla klas IV „Niemiecki mistrz ortografii”

Michał Sternik  V miejsce w Konkursie Języka Niemieckiego dla klas IV „Niemiecki mistrz ortografii”

Łukasz Warwasiewicz najlepszy wynik klas IV Publicznej Szkoły Podstawowej w Świętej Katarzynie w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym „Omnibus”, marzec 2012r.

Mateusz Bagiński najlepszy wynik klas V Publicznej Szkoły Podstawowej w Świętej Katarzynie w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym „Omnibus”, marzec 2012r  

 Opracowała mgr Ewelina Weps – Duffy

kj_400

Najlepsze osiągnięcia sportowe Rok 2011 – 2012

Piłka Ręczna

I miejsce  w gminnych zawodach piłki ręcznej chłopców klas starszych w Siechnicach     – reprezentowanie gminy na zawodach powiatowych
II miejsce w powiatowych zawodach piłki ręcznej chłopców klas starszych w Kamieńcu Wrocławskim – reprezentowanie powiatu na zawodach międzypowiatowych
III miejsce w międzypowiatowych zawodach piłki ręcznej chłopców klas starszych w Oławie

1.  Szymonik   Maciek
2.  Nawrocki   Piotr
3.  Kędzia   Michał
4.  Cielecki   Wojtek
5.  Wojciechowski  Maciek
6.  Leśniewski  Szymon
7.  Jabłonka   Łukasz
8.  Kościelski  Michał
9.  Grzeszczuk  Damian
10.  Pych   Przemek
11.  Michalczyk  Karol
12.  Zygadło   Grzesiek
13.  Tylka   Jacek
14.  Huk   Adam
15.  Dworak   Krystian

II miejsce  w gminnych zawodach piłki ręcznej dziewcząt klas starszych w Siechnicach

Piłka Siatkowa

I miejsce w gminnych zawodach piłki siatkowej chłopców klas starszych w Siechnicach – reprezentowanie gminy na zawodach powiatowych
III miejsce w powiatowych zawodach piłki siatkowej chłopców klas starszych w Siechnicach

1. Szymonik   Maciek
2.  Nawrocki   Piotr
3.  Kędzia   Michał
4.  Cielecki   Wojtek
5.  Wojciechowski  Maciek
6.  Leśniewski  Szymon
7.  Jabłonka   Łukasz
8.  Grzeszczuk  Damian
9.  Kościelski  Michał
10.  Szydłowski Wojciech

I miejsce w gminnych zawodach piłki siatkowej dziewcząt  klas IV w Świętej Katarzynie  – reprezentowanie gminy na zawodach powiatowych
V miejsce w powiatowych zawodach piłki siatkowej dziewcząt klas IV w Kamieńcu Wrocławskim

1. Malicha  Natalia
2. Kubiak  Patrycja
3. Szwabowska Monika
4. Kuriata  Milena
5. Mozoł  Klaudia
6. Piechaczyk Weronika

I miejsce w gminnych zawodach piłki siatkowej dziewcząt klas V w Siechnicach
V miejsce w powiatowych zawodach piłki siatkowej dziewcząt klas IV w Siechnicach

1. Nar  Magda
2. Birecka  Natalia
3. Osiecka  Natalia
4. Borzęcka  Jowita
5. Dworak  Klaudia
6. Żygadło  Natalia
7. Klus  Klaudia
8. Siarkowska Ola
9. Wróbel  Wiktoria
10. Lawińska  Klaudia

II miejsce w gminnych zawodach piłki siatkowej dziewcząt klas starszych w Siechnicach
II miejsce w gminnych zawodach piłki siatkowej chłopców klas V w Siechnicach
III miejsce w gminnych zawodach piłki siatkowej chłopców klas IV w Świętej Katarzynie

Piłka Nożna

I miejsce  w gminnych zawodach piłki nożnej chłopców klas starszych w Siechnicach – reprezentowanie gminy na zawodach powiatowych
III miejsce w powiatowych zawodach piłki ręcznej chłopców klas starszych w Kamieńcu Wrocławskim   ( Łany )

1.  Szymonik   Maciek
2.  Nawrocki   Piotr
3.  Kędzia   Michał
4.  Cielecki   Wojtek
5.  Wojciechowski  Maciek
6. Jabłonka   Łukasz
7.  Kościelski  Michał
8.  Grzeszczuk  Damian
9.  Michalczyk  Karol
10.  Zygadło   Grzesiek
11.  Tylka   Jacek
12.  Dworak   Krystian

Piłka Nożna Halowa

I miejsce  w gminnych zawodach piłki nożnej chłopców klas starszych w Siechnicach

1.  Szymonik   Maciek
2.  Nawrocki   Piotr
3.  Kędzia   Michał
4.  Cielecki   Wojtek
5.  Wojciechowski  Maciek
6. Jabłonka   Łukasz
7.  Kościelski  Michał
8.  Grzeszczuk  Damian
9.  Michalczyk  Karol
10.  Zygadło   Grzesiek
11.  Tylka   Jacek
12.  Dworak   Krystian

Czwórbój Lekkoatletyczny

I miejsce w gminnych zawodach w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców klas IV w Żernikach Wrocławskich  – reprezentowanie gminy na zawodach powiatowych
III  miejsce w powiatowych zawodach w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców klas IV w Katach Wrocławskich

1. Malicha   Natalia
2. Kubiak  Patrycja
3. Szwabowska Monika
4. Kuriata  Milena
5. Mozoł  Klaudia
6. Grabowy  Sonia
7. Dąbrowski  Michał
8. Daniecki  Piotr
9. Centner  Mariusz
10. Janiszewski Marcin
11. Wróbel  Kacper

Opracował mgr Tadeusz Kinzel

Organ prowadzący

Gmina Siechnice
z siedzibą
w Urzędzie Miejskim

ul. Jana Pawła II
55-011 Siechnice

Organ nadzorujący

Dolnośląskie
Kuratorium Oświaty

Pl. Powstańców
Warszawy 1
50-153 Wrocław
Kontakt

Kontakt

55 - 010 Święta Katarzyna
ul. Główna 94
tel./fax: 71 311 63 78
Biuletyn Informacji Publicznej
Menu