19 czerwca uczniowie klasy 6c uczestniczyli w wycieczce poświęconej architekturze Maxa Berga. Pani Agata Gwizd-Leszczyńska oprowadziła uczniów po osiedlu WuWA, przybliżając im najważniejsze założenia modernizmu oraz historię tego wyjątkowego miejsca. Następnie w Muzeum Pawilonie Czterech Kopuł uczniowie wzięli udział w warsztatach plastycznych, podczas których mogli rozwijać swoją kreatywność i inspirować się prezentowanymi szkicami. Wycieczka była cenną lekcją historii, architektury i sztuki, a także okazją do zdobywania wiedzy poprzez bezpośredni kontakt z ważnymi obiektami kultury.
Joanna Szablińska – Łaba